neděle 16. dubna 2017

Startuji

Vypadá to, že nemám co na práci. Jak jinak si na první dobrou vysvětlit to, že se pouštím do dalšího blogu. Je to ale jinak. Vedu velice aktivní život, který rozhodně nepokryje můj blog mishabeauty.org, který je ale věnovaný z 95% návodům na výrobu vlastní kosmetiky. Z tohoto důvodu jsem se rozhodla založit další blog, který je určený pro nás, aktivní ženy, pro které rok narození v občance prostě nic neznamená. 

Jsem úplně normální ženská, která má ráda spoustu věcí a o řadu dalších se zajímá. Jsem taky máma a mám kolem sebe hodně báječných lidí. Samolibě uvedu, že nevypadám na to, že patřím mezi "Husákovy děti", dokud tedy neotevřu pusu. Pak je každému jasné, že 30 už mi muselo být dávno 😉. 

Ráda bych tady sdílela to, co mě osloví, a to jak v pozitivním, tak v negativním slova smyslu, prostě takový životní pelmel. Potěší mě, když vás budu inspirovat.

Teď se zrovna snažím najít nějakou svou publikovatelnou fotku. Tak to bude oříšek, protože u nás za objektivem stojím hlavně já, a pokud je to obráceně, tak jsou to většinou trapné momentky, vhodné akorát tak do datového propadliště dějin.


Tady jedna fotka přeci jen je. Je z loňského vyhlašování Blogerky roku, kam jsem byla coby jedna z nejoblíbenějších blogerek nominována. Pravda, byla jsem asi nejstarší, ale to mi vůbec nevadilo :).
Žádné komentáře:

Okomentovat